Teprve pár denní miminko ještě schoulené vzpomínkou na svět maminčina bříška, to je takový kouzelný pohled na úplně nový život ve své maličkosti. Nejde se tomu ubránit, prostě si je musíte pořád dokola prohlížet a říkat si, že to snad ani není možné, že z nich za chvíli vyroste opravdový velký člověk. Trvá to jenom prvních pár dní a pak už se začnou dívat kolem sebe a během několika měsíců začnou být kouzelní svými úsměvy a vzlykáním, prvním během po čtyřech a vrklavými krůčky. Dnes si určitě své miminko fotíte s každou takovou novou událostí, pomalu i s každou novou kudrlinkou a zoubkem a vytváříte mu jeho vlastní deníček fotografií. Proto se pro Vás vždy snažím vytvořit takové fotografie, které si v tom dennodenním spěchu sami nevytvoříte a budou něčím barevnějším a zase novým ve Vašem velkém albu všech ostatních fotografií. Sepsal jsem pár odpovědí na otázky, které by Vás mohli k focení dětí a miminek napadnout:

Kdy je nejlepší doba na focení těch úplně nejmenších miminek?
Pokud uvažujete o úplně prvních fotkách vašeho miminka, určitě je nejlepší se domluvit co nejdříve po Vašem návratu z porodnice, ideálně do desátého dne od jeho narození. Protože je ale těch prvních pár dní určitě strašně moc jiných věcí potřeba zařídit a můžete na to lehce zapomenout, tak je lepší se raději domluvit před jeho narozením. Určitě se ozvěte, ty první úžasné dny budou strašně rychle pryč! Můžete použít třeba tento kontaktní formulář.

Kdy je vhodná doba na focení dětí mězi 2. měsíci a 3. lety?
Pokud máte své děti již trochu větší než nejmenší, je to pak hlavně na Vás, kdy se Vám to nejlépe hodí a víte, že bývá ta pravá chvilka klidu.

Kde najdu ukázkové fotky?
Určitě nejaktuálnější fotografie s dětmi jsou na blogu a nebo tu nahoře pod červeným linkem „Děti a miminka“ najdete některé vybrané galerie. Třeba Elinka nebo Valerian.

Kde je nejlepší místo pro focení fotografií s dětmi?
V ateliéru se budete vždycky trápit s neznámým prostředím, okoukaným párem hraček a dlouhou cestou za fotografem. Přitom je mnohem jednodušší a lepší varianta, pokud přijede fotograf za Vámi a vše potřebné vybavení si vezme s sebou a bude se fotit u Vás doma, tak to dělám i já. Pokud je zrovna i hezký den, tak je samozřejmě možné i fotit venku, někde blízko Vás určitě najdeme nějaký kousek přírody nebo města, kde to budou mít Vaše děti rádi. Focení venku je lepší spíš na pozdní odpoledne, kdy už není slunce tak silné.

Jak dlouho asi takové focení trvá?
Focení většinou trvá 1,5 až 2 hodiny, ale kolikrát už to bylo i klidně více než tři :) Někdy děti chtějí spolupracovat, jindy zrovna nemají náladu, takže se to nedá přesně říct. Když se děti v den focení probudí a zrovna nemají svůj den, tak se v nejhorším focení zopakuje za pár dní, až bude zase lepší příležitost. Vždy záleží na naší společné domluvě.

  • Focení miminek a dětí
  • Dostanete asi 25 fotografií, které jsou vždy pečlivě upravené a probrané, digitální soubory budete mít na hezky zabaleném DVD v té nejvyšší kvalitě a připravené k tisku
  • Založím Vám webovou galerii, kde budou ty nejlepší fotografie z focení ve zmenšené podobě, aby jste je třeba mohli poslat své rodině a kamarádům. Tato galerie se Vám s každým dalším focením rozrůstá vždy o další galerii, takže může Vaše děti provázet celým dětstvím!
  • Cena za focení je: 2950Kč