Většinou se plánuje měsíce dopředu, ale tohle by prostě nebylo nic pro ně, proto se mi ozvali snad teprve týden před svatbou. Prima změna zase, já mám pátky většinou volno, takže to takhle hezky vyšlo. Jsou každý z jiné části světa, ale tady v Praze se poznali a jsou tu spolu už několik let. Taky to je má první letošní svatba zase celá v angličtině, to mě baví :)

Pozvali všechny své přátele a rodinu sem k nám, aby byli společně u jejich svatebního dne. Mohli tak všem blízkým ukázat jejich společné místo a ukázat jim život v Praze i trochu jinak, než zatím měli možnost při předchozích návštěvách. Podle mě to pro ně byla docela sranda, protože ten náš tradiční obřad na úřadě ještě pořád trochu ustrnul někde před dvaceti lety. Rozhodně proti těm jejich americkým filmům, na který jsou z domova zvyklí :)

Bylo tu ale opravdu krásně a tak povzbuzující vidět, když se mají Danielle&Mikko tak mile a přirozeně rádi.  Celých těch několik dní u počítače sem si to užíval ještě jednou a proto chci hned poslat pár obrázků, které mám z toho dne rád.

ps: ta předposlední fotka s tatínkem Danielle je prostě krásná

A krásné léto!